Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Příběh 3

Příběh 3 - Návštěva kamarádky Katky
Na tento den, jsem se strašně moc těšila. Odpoledne přijela na skútru má nejlepší kamarádka Katka s fenkou Terkou.
1.JPG
Obě jsme se dlouho neviděly, proto jsme si měly celé odpoledne co povídat.  I Ajša se těšila na Terku. Z prvu se očuchávaly, ale pak se nemohly od sebe rozloučit.
2.JPG
3.JPG
4.JPG
Jakmile jsme si povyprávěly své zážitky z práce a ze života svobodných děvčat, rozhodly jsme se, že  půjdeme na procházku na louku, kde se pasly dva koně.
5.JPG
Mě se strašně moc líbil černý kůň, který se jmenoval Blesk  a Katku zaujal grošovaný Marčelín. Byly to ještě hříbata, proto se nás vůbec nebála. Blesk a Marčelín nám dovolili, abychom je pohladili na husté hřívě. Katka je z města, proto byla nadšená přírodou a vším kolem ní.
6.JPG
7.JPG
Po chvíli jsme se s hříbaty rozloučily a šly loukou dál.
8.JPG
V ten den bylo nádherně. Sluníčko hřálo a bylo krásně teplo.  Po chvíli brouzdání jen tak po louce jsme si sedly do trávy , abychom si odpočinuly.  Katka si lehla a koukala jen tak na modré nebe.......
9.JPG
10.JPG
Okolo čtvrté hodiny jsme si udělaly piknik na zahradě. Dopoledne jsem něco málo upekla a pohostila svou kámošku. Zákusky jí moc chutnaly.  
12.JPG
K večeru jsme se rozloučily a slíbily jsme si, že se musíme navštívit dříve než  za půl roku. Už nyní se těším ...........
Katka.JPG
11.JPG
Monika .JPG
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one